NGA LEDRI TE BUTRINTI/ Shihni si janë veshur VIP-at në dasmën e Gjikos dhe Elitës (FOTO) – AlpeGossip
NGA LEDRI TE BUTRINTI/ Shihni si janë veshur VIP-at në dasmën e Gjikos dhe Elitës (FOTO)

NGA LEDRI TE BUTRINTI/ Shihni si janë veshur VIP-at në dasmën e Gjikos dhe Elitës (FOTO)

Pak orë para ceremonisë së sotme, u mësua nga mediat se moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë vendosur të organizojnë një dasmë private, pa praninë e mediave, kamerave dhe, me shumë mundësi, edhe të ftuarit do të jenë të kushtëzuar për të zbuluar në rrjetet e tyre sociale çaste nga dasma.

Por në fakt ka ndodhur e kundërta sepse ata nuk i kanë hequr telefonat nga duart dhe kanë shkrepur foto e video të ndryshme. Ne po ju tregojmë disa prej tyre e kush duket më bukur zgjidheni ju!