Mos u mendoni më! 11 veshje dhe aksesorë verorë për të cilët s’do të pendoheni qëi keni blerë – AlpeGossip
Mos u mendoni më! 11 veshje dhe aksesorë verorë për të cilët s’do të pendoheni qëi keni blerë

Mos u mendoni më! 11 veshje dhe aksesorë verorë për të cilët s’do të pendoheni qëi keni blerë

Ndodh shpesh tëpendoheni për blerjet e bëra, se keni blerë fustanin e gabuar, sandalet që nuk ju pëlqejnë më apo çantën që nuk e dini as vetë pse e keni blerë.

Por janë disa rroba që nëse i blini këtë sezon nuk do të pendoheni sepse do të jetë e duhura, ja kush janë ato:

E verdha është në modë, një fustan elegant i verdhë do t’ju nderonte në një event në mbrëmje.

Çanta plastike e tejdukshme do t’ju kombinonte me çdo veshje, blijeni një nëse akoma se keni.

 

 

Çizmet tibi, të shkurtra dhe me pak takë do të duken in për këtë sezon.

Një fustan me lule do t’ju shpëtojë, mund ta vishni kurdoherë.

 

Kur nuk do të keni durim për shumë make up dhe flokë të kapura këto vëthë do t’ju nxjerrin nga situata.

Rroba banjo me një krah janë trendi i ri i kësaj vere.

 

Pa sandale nuk do ta kaloni dot verën, një palë me gisht janë ideale.

Një fustan që tërheq vëmendje është një fustan me linja grafike.

 

Mokasinot janë të duhurat për të qënë serioze,klasike dhe moderne.

Dhe ajo që duhet gjithmonë, ngjyra e kuqe në dollapin tuaj.