VIDEO: Milioneri i Payboy përplas Rolls Royce 270,000 £, ja morën mëndjen femrat që kishte në makinë – AlpeGossip
VIDEO: Milioneri i Payboy përplas Rolls Royce 270,000 £, ja morën mëndjen femrat që kishte në makinë

VIDEO: Milioneri i Payboy përplas Rolls Royce 270,000 £, ja morën mëndjen femrat që kishte në makinë

Ky është milioneri britanik playboy i cili shkatërroi Rolls Royce e tij 270,000 paund pasi e përplasi me një dyqan në Majorka.

Në momentin e aksidentit ai ishte me dy femra te veshura me bikini në makinë.

Jody Sanders humbi kontrollin e makinës së tij në rrugë dhe përfundoi brenda një dyqani.

Pamjet tregojë makinën duke ecur mbrapsht kur përplaset me xhamin e dyqanit.

Mënjeherë pas përplasjes ai u largua së bashku me dy femrat