Këngëtarja shqiptare flet për vështirësitë, ka një mesazh për vajzat – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare flet për vështirësitë, ka një mesazh për vajzat

Këngëtarja shqiptare flet për vështirësitë, ka një mesazh për vajzat

Eni Koçi është një këngëtare e suksesshme, e cila e filloi karrierën që kur ishte vetëm 15 vjec.

Këtë herë mesa duket ajo ka vendosur që të bëjë një këngë për vajzat që kanë kaluar gjëra të vështira në jetë.

“Shoqëruar nga A.Stafa në kitarë, kënga ju dedikohet të gjitha vajzave që kanë lënë kohë të vështira pas, ose tani kalojnë në to”, -shkruan ajo, duke zbuluar dhe se titulli i këngës do të jetë “Edhe sot”.

Nuk e dimë nëse kjo këngë flet për një eksperiencë personale të këngëtares, por shpresojmë që të ketë të njëjtin sukses si këngët e tjera të saj.