Pas konferencës shefi bën seks me punonjësen në zyrë por… harron të mbyllë kamerën! – AlpeGossip
Pas konferencës shefi bën seks me punonjësen në zyrë por… harron të mbyllë kamerën!

Pas konferencës shefi bën seks me punonjësen në zyrë por… harron të mbyllë kamerën!

Mediat sociale kineze janë duke shkruar për një video që po qarkullon në rrjet. Një menaxher i një rrjeti të energjisë ka harruar të mbyllë videokamerën pas një konference dhe kjo ka rezultuar në një gabim shumë të madh.

Thuhet se ai sapo kishte mbaruar një konferencë telefonike me pesë stacione të tjera në të gjithë Kinën kur padashur ka harruar të mbyllë kamerën. Shefi në fjalë pasi ka mbaruar konferencën ka kryer marrëdhënie seksuale në ambjentin e punës me një punonjëse të tij.

Të dyshuarit që mendohet se kanë shpërndarë videon në mediat online, një burrë i quajtur Tang dhe një grua e quajtur Wang, u morën në pyetje nga policia në Guangzhou, kryeqyteti i provincës Guangdong të Kinës Jugore. Epo kini kujdes herë tjetër kur bëni konferenca, ose nëse ngatërroni zyrën me dhomën e gjumit./Blitz.al/