Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por… (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por… (VIDEO)

Noizy blen fiksimin e fundit, nuk është as makinë dhe as orë, por… (VIDEO)

Ai i arrin synimet që i vendos vetes. Ndërkohë që po mundohet të fitojë bastin e fundit që ka vënë me mikun e tij Blerim Destani , reperi sapo ka bërë blerjen e radhës. Këtë herë nuk bëhet fjalë as për makinë dhe as për orë, por për disa varëse. Fakti që i bën ato aq të dashura për të me siguri nuk është vlera që kapin, por personazhet që ndodhen të varura në to. Një prej tyre është edhe frymëzimi i fundit i Noizyt, personazhi i filmave për fëmijë, Goku.