HIT I RI/ Era Istrefi publikon bashkëpunimin me reperin e famshëm rus – AlpeGossip
HIT I RI/ Era Istrefi publikon bashkëpunimin me reperin e famshëm rus

HIT I RI/ Era Istrefi publikon bashkëpunimin me reperin e famshëm rus

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, që pas suksesit të këngës “Bon Bon” u bë shumë e njohur dhe ka sjell një sërë hitesh me këngëtarët e njohur nëpër botë.

Pas publikimit të bashkëpunimit me Nora Istrefin, Era ditën e sotme ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Sayonara Детка’, një bashkëpunim me reperin e njohur rus Eldzhey.

Dyshja shfaqen mjaft të kuruar në klipin e ri që u prit mjaft mirë nga fansat dhe deri tani ka mbledhur 135,758 klikime. Kujtojmë që kënga prej muajsh ka dal në versionin audio dhe në rusi ka mbajtur vendet e para të klasifikimit.