FATMA SHTATZËNË/ Alfio poston foton e ëmbël duke përkëdhelur barkun e saj – AlpeGossip
FATMA SHTATZËNË/ Alfio poston foton e ëmbël duke përkëdhelur barkun e saj

FATMA SHTATZËNË/ Alfio poston foton e ëmbël duke përkëdhelur barkun e saj

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur shqiptare Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së parë.

Ndonëse ata vetë nuk kanë reaguar lidhur me këto lajme, burime pranë tyre treguan se Fatma është në tre mujorin e parë të shtatzënisë. Ajo dhe Alfio së fundmi kanë nisur pushimet ku dhe kanë publikuar shumë foto me ndjekësit.

Së fundmi, Alfio ka postuar një foto ku shihet teksa përqafon Fatmën ndërkohë që duart i mban në barkun e saj. ‘Mirëmëngjesi’, ka shkruar Alfio duke e shoqëruar përshkrimin me dy zemra.