PREU FLOKËT/ Reperi shqiptar flet pse NDRYSHOI pamje: Duke menduar se do lahesha përditë… – AlpeGossip
PREU FLOKËT/ Reperi shqiptar flet pse NDRYSHOI pamje: Duke menduar se do lahesha përditë…

PREU FLOKËT/ Reperi shqiptar flet pse NDRYSHOI pamje: Duke menduar se do lahesha përditë…

Reperi Mc Kresha ka vendosur t’i dedikohet tërësisht karrierës muzikore, duke lënë pas dore jetën e tij private. I ftuar në emisionin “Pushime on Top”,  i pyetur nga moderatorja pse ka prerë kaçurelat Kresha i përgjigjet se:

“Vera e gjatë dhe dëshira që të laj flokët çdo ditë më bën t’i shkurtoja. Duke menduar çfarë më priste thashë t’i shkurtoj sa është koha” tregoi me humor këngëtari.