Një baba sportist si Lorik Cana nuk mund të priste më gjatë. I mëson të birit… (FOTO) – AlpeGossip
Një baba sportist si Lorik Cana nuk mund të priste më gjatë. I mëson të birit… (FOTO)

Një baba sportist si Lorik Cana nuk mund të priste më gjatë. I mëson të birit… (FOTO)

Lorik Cana publikon shpesh momente të veçanta pranë familjes, nga pushimet, udhëtimet apo gjëra të ngjashme. Ditën e sotme ka zgjedhur të zbulojë pak nga koha e kaluar me të birin, teksa i mëson notin. Momentet babë e bir janë të pazëvendësueshme, jo më kot ish-kapiteni i kombëtares kujdeset që të jetë pranë djalit të tij për t’i mësuar gjithçka.

I vogli rritet çdo ditë dhe me siguri e ardhmja e tij do lidhet me sportet, por nëse do ndjekë rrugën e të atit apo diçka tjetër mbetet për t’u parë.