“NDIHEM PLOTËSUAR”/ Çiljeta flet për lidhjen me Albanin – AlpeGossip
“NDIHEM  PLOTËSUAR”/ Çiljeta flet për lidhjen me Albanin

“NDIHEM PLOTËSUAR”/ Çiljeta flet për lidhjen me Albanin

Lidhja e Çiljetës me Alban Hoxhën është komentuar shumë në media prej kohësh, por këngëtarja ka preferuar që të jetë e rezervuar në deklaratat mbi jetën private.

Megjithatë në një intervistë për “Mirage”, sot Çiljeta u shpreh se ndihet e lumtur dhe e plotësuar në jetën private.

“Ndihem e plotësuar, ndihem e lumtur. Për mua kjo është e rëndësishme. Një femër kur ndihet e plotësuar dhe e lumtur, ka çdo gjë”, u shpreh Çiljeta.

Kujtojmë që Çiljeta dhe Alban Hoxha janë bashkë prej 3 vitesh.