“DO TË PËRDORJA SI KUKULL HORROR”/ Plas sherri mes Aulona Mustës dhe komentueses (FOTO) – AlpeGossip
“DO TË PËRDORJA SI KUKULL HORROR”/  Plas sherri mes Aulona Mustës dhe komentueses (FOTO)

“DO TË PËRDORJA SI KUKULL HORROR”/ Plas sherri mes Aulona Mustës dhe komentueses (FOTO)

Aulona Musta është një nga gazetarët më të njohura në Shqipëri e cila jo vetëm që “thumbon” të gjithë personazhet e njohur por edhe i thotë gjërat troç. Gjtihashtu ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale e cila shpeshherë poston foto. Ama si një person public që moderatojra është, ka fituar opinion pozitiv nga njerëzit, por edhe negativ.

Aulona sot ka bërë një debat me një prej ndjekësit e saj e cila i ka komentuar dhe i ka thënë që është e shëmtuar dhe duhet të përdoret si kukull horrori. Debati ka nisur me nishanet e moderators, të cilën Aulona e ka bërë publike në Isntagramin e saj si në formë demaskimi ndaj komentueses.

Shihni fotot më poshtë për të lexuar të gjithë debatin: