TRONDITËSE! Zbulohet e shkuara e errët e Amber Heard-Si rekrutonte vajza seksi në festat sekrete me miliarderët… – AlpeGossip
TRONDITËSE! Zbulohet e shkuara e errët e Amber Heard-Si rekrutonte vajza seksi në festat sekrete me miliarderët…

TRONDITËSE! Zbulohet e shkuara e errët e Amber Heard-Si rekrutonte vajza seksi në festat sekrete me miliarderët…

Kjo është ndoshta një nga historitë më tronditëse të Amber Heard që ka dalë pas gjyqit kundër Johnny Depp.

Sipas thashethemeve, miliarderët të cilët janë ndër meshkujt më të fuqishëm në botë kanë bërë festa private seksuale me Amber Heard.

Jessica Reed Kraus, e cila ka bërë kërkime të thelluara në të kaluarën e Amber Heard, e zbuloi këtë. Raporti detajon festat seksuale në të cilat Amber Heard mori pjesë me disa nga burrat më të pasur në botë.

Raporti pretendon se Amber Heard jo vetëm që mori pjesë në këto “ahengje”, por gjithashtu u shoqërua aktivisht me gra të tjera për të marrë pjesë në to. Artikulli vazhdon duke përshkruar se si Amber Heard thuhet se ka qenë në qendër të vëmendjes në shumicën e këtyre tubimeve.

Thuhet se burrat i janë përulur asaj ndërsa ajo ishte ulur në një fron. Sipas raportit, “zotat e teknologjisë, kapitalistët, themeluesit, drejtuesit kryesorë dhe sipërmarrësit e ardhshëm mblidhen afërsisht një herë në muaj për mbrëmje të egra të nxitura nga alkooli, seksi dhe sasi të bollshme MDMA”(drogra).

Imazhet e Amber Heard nga disa prej këtyre ngjarjeve private u përfshinë gjithashtu në raport.

“Një tufë vajzash të reja të nxehta, të fërkuara mbi njëra-tjetrën me veshje lëkure në skenë, Amber në një karrige si fron në qendër. Duke kryer akte seksuale për një dhomë plot me burra që shikojnë”, thuhet në raport.

Amber Heard dyshohet se rekrutonte gra seksi për të tërhequr njerëz në festat e saj.

“Të gjithë e dinin se vajzat ishin atje për t’u punësuar. Për të argëtuar miliarderët”, shtoi burimi.

Më pas, sipas artikullit, u pretendua se Amber fitoi shpejt fronin e grupit sepse “ajo kishte një aftësi për t’u tërhequr nga aktoret e tjera të reja (zakonisht homoseksualë) që luftonin për të punuar si shoqëruese dhe për të bërë paraqitje ose për të performuar në këto ngjarje për Musk dhe miqtë e tij të teknologjisë.”

Ish-i i Amber Heard, Tasha Van Ree, thuhet se ka marrë pjesë në një nga këto festa të hershme seksuale. Cara Delevingne thuhet se ishte një nga personazhet e famshëm që mori pjesë në këto festa seksi, gjithashtu.

Amber Heard and her alleged secret billionaire sex parties revealed!