PËR ATO QË ADHUROJNË XIXAT/ 10 modele çizmesh që mund t`i gjeni lehtësisht në internet - AlpeGossip
PËR ATO QË ADHUROJNË XIXAT/ 10 modele çizmesh që mund t`i gjeni lehtësisht në internet

PËR ATO QË ADHUROJNË XIXAT/ 10 modele çizmesh që mund t`i gjeni lehtësisht në internet

Dimri është një stinë e zymtë dhe gjëja më e mirë që mund të bëni është t`i shtoni disa xixa gardërobës tuaj.

Nëse nuk dëshironi të guxoni me veshjen, guxoni me këpucët. Lërini mënjanë çizmet tuaja të zakonshme dhe zëvendësojini me një palë që vezullojnë dhe që do t`i bëjnë të gjithë të kthejnë kokën. Për të gjitha ato që adhurojnë xixat, këto janë çizmet më trendy midis të cilave jemi të sigurt që do të gjeni të preferuarat tuaja.

Për më tepër, mund t`i gjeni lehtësisht në internet.