NGA MËNGJESI NË DARKË/ 7 mënyra si t’i kombinojmë veshjet në ngjyrë të artë (FOTO) – AlpeGossip
NGA MËNGJESI NË DARKË/ 7 mënyra si t’i kombinojmë veshjet në ngjyrë të artë (FOTO)

NGA MËNGJESI NË DARKË/ 7 mënyra si t’i kombinojmë veshjet në ngjyrë të artë (FOTO)

Pavarësisht se ne zgjedhim më shpesh veshjet me ngjyrë të artë natën, asgjë nuk iu ndalon nga veshja juaj e preferuar festive me këtë nuancë në përditshmërinë tuaj.

Mund të vishni një fustan në ngjyrë të artë mëndafshi me rripa dhe një golf ngjyrë kafe sipër, për ta kombinuar me çizme deri te kyçi dhe një çantë të veçantë.

Ose mund të kombinoni një fund ngjyrë të artë me një këmishë të bardhë dhe atletet për një paraqitje më “casual”.

Apo mund të vendosni që këtë ngjyrë ta zgjidhni vetëm si detaj.