Juli Krisafi largohet nga ‘Top Channel’? Reagon moderatorja e njohur: Fjalët janë të… – AlpeGossip
Juli Krisafi largohet nga ‘Top Channel’? Reagon moderatorja e njohur: Fjalët janë të…

Juli Krisafi largohet nga ‘Top Channel’? Reagon moderatorja e njohur: Fjalët janë të…

Ditën e sotme në të gjitha mediat u komentua gjatë lajmi se moderatorja e njohur e emisionit ‘Pasdite në Top Channel’, Juli Krisaf do të largohej nga ‘Top Channel’ ku dhe punon prej vitesh.

Sipas lajmeve ‘ajo do të zhvendosej në televizionin e ri ‘CNN’, dhe së bashku me të do shkonte dhe gazetari i njohur Endri Xhafo.

Megjithatë ndonëse u diskutua gjatë , siç duket ky lajm nuk është aspak i vërtetë. Juli Krisafi, është kontaktuar pak më parë nga Revista ‘Who’ ku dhe ka folur për largimin e saj.

‘Fjalët janë të pavërteta’, ka thënë gazetarja, duke treguar se ajo do të vijojë punën e saj në Top Media.