“ËSHTË I VËSHTIRË”/ Pas deklaratave të Loredanës, Mozzik e thumbon hapur – AlpeGossip
“ËSHTË I VËSHTIRË”/ Pas deklaratave të Loredanës, Mozzik e thumbon hapur

“ËSHTË I VËSHTIRË”/ Pas deklaratave të Loredanës, Mozzik e thumbon hapur

Loredana ka treguar në një intervistë të dhënë për mediat e huaja se ajo dhe Mozzik nuk kanë më kontakte. Reperja u shpreh se komunikimi me të ka qenë i vështirë, edhe pse ajo ka qenë gjithmonë e hapur që ai t’i telefonojë.

'Është i vështirë', pas deklaratave të

“Të gjithë mendojnë se ai nuk ka kontakt me vajzën tonë por në fakt ai ka. Ai kalon nga motra ime sepse ajo kujdeset për vogëlushen time kur nuk jam aty. Por ne të dy nuk kemi asnjë kontakt më. Unë jam një personazh i lehtë dhe nuk e kam pasur problem që ai të më telefonojë. Gjithmonë i pranoja telefonata dhe arrija të plotësoja gjithçka. Por me të ishte pak e vështirë”, tha Loredana.

'Është i vështirë', pas deklaratave të

Pas kësaj deklarate Mozzik ka reaguar me një postim thumbues në Instastory.

'Është i vështirë', pas deklaratave të

“Kush shkel mbi thërrimet e bukës, e vret buka gjithmonë”, shkruan Mozzik, postim i cili është marrë si thumb ndaj Loredanës.

'Është i vështirë', pas deklaratave të

'Është i vështirë', pas deklaratave të