“ZHDUKU K*RVË E DOBËT”/ Nxehet keq Beatrix Ramosaj. I flet fanses me fjalë banale (FOTO) – AlpeGossip
“ZHDUKU K*RVË E DOBËT”/ Nxehet keq Beatrix Ramosaj. I flet fanses me fjalë banale (FOTO)

“ZHDUKU K*RVË E DOBËT”/ Nxehet keq Beatrix Ramosaj. I flet fanses me fjalë banale (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një nga vajzat më të përfolura në mediat rozë për shkak të pamjes së saj gjithnjë të kuruar.

Këngëtarja është akuzuar shpeshherë edhe për përdorim fotoshopi në fotot që poston në rrjetet sociale, gjë për të cilën ajo nuk ka reaguar.

Me sa duket këtë radhë Beatrixi është irrituar nga kritikuesit dhe ua ka kthyer atyre në të njëjtën monedhë.

Ajo ka postuar një foto para pasqyrës vetëm me reçipeta dhe me produktet e makeup-it para vetes.

Komentuesja i shkruan:

Kur ta heqesh makeupin sigurohu qe s’ka njerez rreth teje se mos i tremb”.

Ajo ia ka kthyer:

“Lol zhduku nga faqja ime k**vë e dobët”.