“TË DUA SHUMË BEBI”/ Aktori i “Portokallisë” prezanton të dashurën: U bëra mafishe pas kësaj (FOTO) – AlpeGossip
“TË DUA SHUMË BEBI”/ Aktori i “Portokallisë” prezanton të dashurën: U bëra mafishe pas kësaj (FOTO)

“TË DUA SHUMË BEBI”/ Aktori i “Portokallisë” prezanton të dashurën: U bëra mafishe pas kësaj (FOTO)

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja që njihet për rolet e tij si Betim Spërdhima apo Drejtori sot ka prezantuar të dashurën.

Në një foto në Intagram Rezi shkruan se kjo është vajza që ai ka studiuar dhe dashuruar.

“Ujku ujku ujku u be nami me portalet por ne fakt kjo eshte ajo qe un kam ndjekur kam studjuar edhe kam dashuruar tha sander mafishja! tani u bera vet mafishe pas ksaj! Love u my babe!❤️❤️”, shkruan Veleshnja.