KANYE WEST JEP “SHOW” NË SHTËPINË E BARDHË/ Tregon mbështetjen për Trump: E dua këtë burrë (VIDEO) – AlpeGossip
KANYE WEST JEP “SHOW” NË SHTËPINË E BARDHË/ Tregon mbështetjen për Trump: E dua këtë burrë (VIDEO)

KANYE WEST JEP “SHOW” NË SHTËPINË E BARDHË/ Tregon mbështetjen për Trump: E dua këtë burrë (VIDEO)

Reperi amerikan Kaney West është pritur në Studion Ovale nga presidenti Trump dhe ka dhënë për shtypin një show të vërtetë.

Këngëtari, me një gjuhë plot ngjyra, ka shpjeguar të gjithë mbështetjen për presidentin dhe e ka mbyllur performacën e tij me një përqafim për manjatin.