EDICIONI I 20 I FESTIVALIT/ Ja mënyra e veçantë si Arditi filloi “Këngën Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
EDICIONI I 20 I FESTIVALIT/ Ja mënyra e veçantë si Arditi filloi “Këngën Magjike” (FOTO)

EDICIONI I 20 I FESTIVALIT/ Ja mënyra e veçantë si Arditi filloi “Këngën Magjike” (FOTO)

Para disa minutash filloi nata gjysëmfinale e “kënga magjike”. Festivali startoi me hapjen  më të veçant dhe Arditi ka zgjedhur të dali vetëm në skenë pa partneret  Albën dhe Borën.

Arditi kishte ftuar personat që kishin lindur në natën finale të “këngës magjike” ndër vite. Pasi ai i pyeste diten dhe vitin e lindjes moderatori tregonte detajin që mbante mend nga nata e veçant.

 

View this post on Instagram

Magjike prej vërteti @borazemani 😉

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on