Kejvina Kthella pozon foton e nxehtë, fansat kapen pas këtij detaji që me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja…(FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella pozon foton e nxehtë, fansat kapen pas këtij detaji që me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja…(FOTO)

Kejvina Kthella pozon foton e nxehtë, fansat kapen pas këtij detaji që me siguri nuk do t’ju kishte shkuar mendja…(FOTO)

Është një nga femrat më seksi të momentit dhe e ka ndezur Instagramin me pozat e saj nga plazhi.

Ndonëse së fundmi ka postuar nje foto e veshur me bikini dhe me një veshje rrjetë, veshje kjo goxha moderne që mesa duket nuk është pritur mirë nga fansat dhe të shumtë kanë qenë ata që kanë vendosur ta thumbojnë bukuroshen me komente në foton e postuar.

Ndiqini reagimet si më poshtë…