Liberta Spahiu ironizon operacionet plastike! Me kë e ka vallë? (FOTO ) – AlpeGossip
Liberta Spahiu ironizon operacionet plastike! Me kë e ka vallë? (FOTO )

Liberta Spahiu ironizon operacionet plastike! Me kë e ka vallë? (FOTO )

Liberta Spahiu është njëra ndër prezantueset më atraktive të skenës. Ajo është mjaft e pranishme në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, e më së shumti nga përditshmëria e saj.

Ndërhyrjet estetike janë shndëruar në një trend për pjesën më të madhe të femrave. Edhe pse janë të shumta këto femra që kanë ndërhyrë në pamjen e tyre nisur nga mania kardashian, ka edhe disa të tjera që i urrejnë operacionet plastike.

Një ndër to është edhe moderatorja Liberta Spahiu, e cila nëpërmjet një postimi në “Instastory” ka ironizuar të gjitha ato femra që bëjnë operacione plastike dhe veçanërisht buzët. Ajo shfaqet me një palë buzë shumë të mëdha plastike.

“Motra e gumës në aksion. Dikujt i rri shumë mirë guma, ama dikujt u rrin thjeshtë gumë”, ka shkruajtur Liberta në postimin e saj në “Instastory”