FEDEZ HARRON CHIARA FERRAGNI/ Fotografohet me të dashurën e re – AlpeGossip
FEDEZ HARRON CHIARA FERRAGNI/ Fotografohet me të dashurën e re

FEDEZ HARRON CHIARA FERRAGNI/ Fotografohet me të dashurën e re

Duket se Fedez ka rigjetur sërish dashurinë pas ndarjes nga Chiara Ferragni me modelen franceze Garance Authié.

Të dy u panë dorë për dorë në Monako. Duket se kanë disa muaj që lidhen. Për herë të parë janë parë së bashku në Courchevel, pastaj në Paris, në Miami, në Coachella dhe tani së bashku në Monte-Carlo.

Vetëm pasi u sigurua, Alessandro Rosica, tregoi detajet e tjera për Chiara Ferragni-n dhe Fedez-in: ‘Nuk kanë më kontakt me njëri-tjetrin. Unë ndërmjetësoj vetëm mes familjeve apo menaxherëve, sidomos për vizitat e Federikos me fëmijët. Është e trishtë dhe për fat të keq kjo është situata. Me siguri kemi arritur në fondin e një epoke: Epokës së Ferragnez-it. Deri më, prioriteti dhe madje arsyeja e vetme për të jetuar për Fedez-in janë sot fëmijët e tij. Edhe për Chiarën padyshim. Fedez-i nuk e ka paditur apo paralajmëruar Chiarën, aq më pak, mos shfaqja e fëmijëve është një lidhje me politikat e reja.’

 

 

Ndarja e Chiara Ferragni-t dhe Fedez-it ka ngjallur shumë diskutime në media. Ferrag ka mohuar se ndarja është strategji për të larguar nga Balocco, duke e cilësuar këtë hipotezë si ofenduese. Përkundrazi, ajo i mëshoi ​​se është vendim personal dhe motivuar nga arsyeja intime. Ferragni është shprehja e indinjit për spekulime të tilla, duke deklaruar se është vërtetuar se është shtrembëruar nga mediat dhe se sa temperatura është vetëm familja dhe privatësia e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri