“SHPËRTHEU” NË LOT GJATË EMISIONIT/ Fjolla Morina rrëfehet për vajzat e saj dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
“SHPËRTHEU” NË LOT GJATË EMISIONIT/ Fjolla Morina rrëfehet për vajzat e saj dhe… (VIDEO)

“SHPËRTHEU” NË LOT GJATË EMISIONIT/ Fjolla Morina rrëfehet për vajzat e saj dhe… (VIDEO)

Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me publikimin e videoklipit të saj më të ri me titull “Fustani”. Këngëtarja shfaqej shumë provokuese dhe në disa sekuenca të videos tregonte të pasmet bombastike çka bëri që të komentohej shumë në media.

Fjolla është e ftuara e rradhës në “Prive” ku në videon promo të emisionit këngëtarja shihet të përlotet pasi rrëfen diçka mbi vajzat e saj.

“Edhe fëmijët e mi kanë qarë shumë “, shprehet Fjolla teksa fshin lotët. Megjithatë na mbetet të presim për të zbuluar çfarë ka ndodhur.