Dua Lipa vjen me një pozë nga Australia, mahnitëse (Foto/Video) – AlpeGossip
Dua Lipa vjen me një pozë nga Australia, mahnitëse (Foto/Video)

Dua Lipa vjen me një pozë nga Australia, mahnitëse (Foto/Video)

Ajo është një nga emrat më të lakuar në botën e muzikës, shkruan GazetaBlic.

Flasim për yllin britanik me prejardhje shqiptare, Dua Lipa fama e së cilës është në kulm këtë periudhë kohe.

Përveç muzikës ajo përflitet dhe për stilin e veçanët të veshjes, ku shpeshherë di edhe të befasoj me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Këto ditë ajo ndodhet në Australi nga ku dhe po publikon imazhe të ndryshme, ku së fundi ajo është shfaqur më e thjeshtë se kurrë me një fustan të gjatë me ngjyra, teksa në dorë po mbanë një çantë të vogel.