MANUSHI I PËRMENDI EROS GREZDËN/ Nevina ja mbyll gojën në mes të emisionit - AlpeGossip
MANUSHI I PËRMENDI EROS GREZDËN/ Nevina ja mbyll gojën në mes të emisionit

MANUSHI I PËRMENDI EROS GREZDËN/ Nevina ja mbyll gojën në mes të emisionit

Prej disa kohësh në media ka bërë bujë lajmi i lidhjes së moderatores Nevina Shtylla dhe futbollistit të kombëtares Eros Grezda. Dyshimet nisën kur Eros dhe Nevina publikuan një foto bashkë, mirëpo në atë kohë moderatorja i mohoi lajmet.

Më pas burime për Panorama Plus konfirmuan se dyshja po përjeton një romancë dhe se madje kishin nisur pushimet bashkë. Lidhur me këto lajme, moderatori Ed Manushi nuk ka ngurruar dhe ka thumbuar kolegen e tij gjatë emisionit Procesi Sportiv.

Ai e ka i përmendur futbollistin e kombëtares ndërkohë që Nevina ka habitur me reagimin e saj. Moderatorja është ngritur dhe i ka mbyllur gojën Manushit duke mos e lejuar të flas më shumë. Ndërkohë në fund të emisionit Ed Manushi i thotë: “Ti goce kujdes se ke rënë në sy shumë me këto takimet e tua të darkave”, ndërkohë që Nevina thotë thjesht “Natën e mirë”.