Sara Hoxha më në fund e lëshoi dorën! Poston FOTO me Londonin e vogël në… – AlpeGossip
Sara Hoxha më në fund e lëshoi dorën! Poston FOTO me Londonin e vogël në…

Sara Hoxha më në fund e lëshoi dorën! Poston FOTO me Londonin e vogël në…

Ajo u bë nënë në një moshë të re, nëna e Londonit, fryt i dashurisë me moderatorin e Top Channel Ledion Liçon, por çifti për disa kohë zgjodhën ta mbanin të fshehtë fytyrën e të birit.

Po duket se ky vendim tashmë ka ndryshuar, pas fotove të publikuara kohët e fundit nga Ledioni dhe Sara Hoxha.

Ka qenë vetë trashëgimtarja e gjigandit mediatik Top Channel ajo që ditën e sotme ka postuar një foto të ëmbël me kokëkuqin London në krahë. Të dy duken mjaft të lumtur me praninë e njëri-tjetrit, teksa kanë nisur pushimet.