LGBT është sebepi, por e fshiu shpejt! Bebe Rexha ofendohet keq me fansin, i thotë “FUCK…”, ajo ia kthen kështu (FOTO) – AlpeGossip
LGBT është sebepi, por e fshiu shpejt! Bebe Rexha ofendohet keq me fansin, i thotë “FUCK…”, ajo ia kthen kështu (FOTO)

LGBT është sebepi, por e fshiu shpejt! Bebe Rexha ofendohet keq me fansin, i thotë “FUCK…”, ajo ia kthen kështu (FOTO)

Epo disa gjëra duhen thënë!

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme në industrinë botërore muzikore.Këngëtarja me prejardhje shqiptare krahas suksesve të saj, është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku mban të përditësuar ndjekësit e saj me foto e video të ndryshme.

Në një foto të fundit ajo është shfaqur me një flamur të komunitetit LGBT duke qenë se muaji qershor është muaji i tyre, në shenjë mbështetjeje për këtë komunitet.

Mirëpo një fans ka ofenduar “Gayt” në foton e Bebes, por kjo s’i ka pëlqyer aspak Bebes dhe nuk ka hezituar t’i kthehet me të njejtën monedhë duke i thënë: “je i neveritshëm, largohu”.

Bebe u pendua mesa duket dhe i fshiu komentet me të.