DITËLINDJET E 4 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 4 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 4 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 4 shkurt  2019:Ky është një vit në të cilin më në fund do të shfaqni vendosmërinë tuaj për t’u ndarë me njerëz që ndikojnë negativisht tek ju, duke ju ndalur, shkaktuar humbje, tension ose dhimbje.

 

 

 

Gjatë vitit do të merrni një ofertë ose ftesë të papritur që mund të lidhet me një ndryshim aktual ose të ardhshëm të banimit. Do të jetë një vit në të cilin fëmijët e ardhshëm ose të tanishëm do të jenë shkak për gëzim.

Këtë vit, më në fund do të lini pas një periudhë të vështirë të jetës suaj dhe të merrni një rrugë të re. Mund të mos jetë më e lehtë, por është një zhvillim i ri dhe do të varet nga ju ….

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Natalie Imbruglia, 44  (Këngëtare, aktore)

Urmila Matondkar, 45 (Aktore)

Cam’ron, 43 (Reper)

Hannah Stocking, 27  (Modele)

Lawrence Taylor (Aktor, futbollist)

/AlpeNews.al