Ahmetaj surprizohet nga Erion Braçe! Nuk e imagjinoi dot se çfarë dhurate ka marrë (FOTO) – AlpeGossip
Ahmetaj surprizohet nga Erion Braçe! Nuk e imagjinoi dot se çfarë dhurate ka marrë (FOTO)

Ahmetaj surprizohet nga Erion Braçe! Nuk e imagjinoi dot se çfarë dhurate ka marrë (FOTO)

Arben Ahmetaj, ministri i financave ndodhet prej ditës së djeshme në qarkun e Beratit për mbledhjen e qeverisë Rama 2. Arbeni ka postuar sot në rrjetin e tij social Facebook një foto ku duket se ka marrë një surprizë nga kolegu i tij Erjon Braçe.

Një tortë me mbishkrimin “Nga Erion Braçe, Kryetar i Komisionit Ekonomik! Suksese” në ngjyrë vjollcë duket se e ka kënaqur ministrin aq sa tja shprehi publikisht kolegut të tij kënaqësinë duke i thënë: “Erjon Brace surprize e papare ne Berat ☺️!!!”

Ajo që është komike në këtë foto është fakti se Erion Braçe vendos dhe në tortën kushtuar shokut të tij emrin dhe pozicionin e punës. Mesa duket ka ngatëruar tortën me fletat. Gjithësesi nuk dihet ende arsyeja e kësaj surprize, kështuqë na mbetet vetëm të presim./AlpeNews.al/