GOCA HAPNI SYTË/ Si dy pika uji! Njihuni me vëllain bukurosh të Miriam Canit (FOTO) – AlpeGossip
GOCA HAPNI SYTË/ Si dy pika uji! Njihuni me vëllain bukurosh të Miriam Canit (FOTO)

GOCA HAPNI SYTË/ Si dy pika uji! Njihuni me vëllain bukurosh të Miriam Canit (FOTO)

Miriam Cani është e lidhur ngushtë me familjen e saj. Ajo prej vitesh ka shprehur publikisht dashurinë e saj për të vëllain, duke e cilësuar atë “dhuratën më të çmuar që i kanë bërë prindërit”.

Kujtojmë se në tetor të vitit të kaluar babai, Agim dhe i vëllai, Silvi, i bënë një videomesazh nga Gjermania në emisionin “Rudina”.

Por nëse kishit harruar ngjashmërinë mes tyre, këngëtarja Miriam Cani na e kujtoi përmes një fotoje të publikuar në “Instastory” ditën e sotme.

 

Vëlla e motër shfaqen të buzëqeshur, ndërsa shijojnë natyrën dhe kohën e bukur bashkë.