Burri e KAP nga të PASMET, kamarierja e përplas në mur dhe e bën të… (VIDEO) – AlpeGossip
Burri e KAP nga të PASMET, kamarierja e përplas në mur dhe e bën të… (VIDEO)

Burri e KAP nga të PASMET, kamarierja e përplas në mur dhe e bën të… (VIDEO)

Një kamariere në Savannah, Gjeorgji u ngacmua seksualisht gjatë orarit të punës.

Në pamjet filmike do të shikoni se si një burrë i kap tek të pasmet kamarieres së quajtur Emelia Holden.

Më pas 21 vjeçarja i kthehet burrit dhe e kap nga bluza duke e përplasur në mur e më pas ai rrëzohet mbi tavolinë.

Policia u thirr në vendin e ngjarjes dhe arrestoi menjëherë burrin pasi çdo gjë u pa nga kamerat e sigurisë së lokalit.