Oriola Marashi nuk di të ndalur/ Djeg club-in, e nxjerr sheshit..(FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi nuk di të ndalur/ Djeg club-in, e nxjerr sheshit..(FOTO)

Oriola Marashi nuk di të ndalur/ Djeg club-in, e nxjerr sheshit..(FOTO)

Gjoksi i saj bombastik është bërë i pa menaxhueshëm…
Modelja Oriola Marashi di mjaft mirë si të tërheqë vëmendjen e fanse me ‘arsenalet e saj’.

Nxjerrjet e bujshme të gjoksit por dhe ekspozimet ndezëse kohët e fundit mbajnë emrin e anëtares së OTR.

Këtë herë ajo ka zgjedhur të veshë një bluzë minimaliste teksa kalonte fundjavën në një club. Mjafton të ngrerë duart lart dhe gjoksi ‘shikon botë me sy’.