E zjarrtë dhe e zhveshur, Xhensila Pere provokon nga shtrati – AlpeGossip
E zjarrtë dhe e zhveshur, Xhensila Pere provokon nga shtrati

E zjarrtë dhe e zhveshur, Xhensila Pere provokon nga shtrati

Pak ditë më parë ajo ka festuar ditëlindjen dhe është duke jetuar momente të paharrueshëm.
Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere u është kthyer publikimeve provokuese.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku ekspozon këmbët e saj të zhveshura dhe pohon se ndjehet e bekuar.

Deri më tani ish banoren nuk e kemi parë vetëm me shoqërinë dhe asnjë mashkull nuk i ka vjedhur zemrën.

Prej një kohë të gjatë ajo është deklaruar single.