“Mike apo rivale”/ Ja çfarë mendimi ka Armina Mevlani për Lori Hoxhën (FOTO) – AlpeGossip
“Mike apo rivale”/  Ja çfarë mendimi ka Armina Mevlani për Lori Hoxhën (FOTO)

“Mike apo rivale”/ Ja çfarë mendimi ka Armina Mevlani për Lori Hoxhën (FOTO)

Të dyja janë blogere shumë të suksesshme, të ndjekura në rrjete sociale, të pëlqyera dhe të komentuara nga i gjithë publiku. E kemi fjalën për Armina Mevlanin dhe Lori Hoxhën, të cilat shumë rrallë i shohim nën shoqërinë e njëra-tjetrës, por janë vërtet mikesha shumë të mira.

Blogerja e njohur Armina Mevlani sot ka folur dhe ka shprehur mendimin e saj për Lori Hoxhën nëpërmjet intervistës më të famshme që është ajo në Instagram ‘Ask a question’.

“Çfarë mendimi keni për Lori Hoxha?”, ka qenë një ndër pyetjet që i ka ardhur Arminës.

‘Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe me një stil vrastar’ ka shkruar Armina krah fotos së Lorit pa nguruar aspak të shprehë gjithë adhurimin për të.