ATY KU TË GJITHË DO DONIT TË ISHIT/ Hueya El Saied e nis ditën kështu dhe publikon pamjet (FOTO) – AlpeGossip
ATY KU TË GJITHË DO DONIT TË ISHIT/ Hueya El Saied e nis ditën kështu dhe publikon pamjet (FOTO)

ATY KU TË GJITHË DO DONIT TË ISHIT/ Hueya El Saied e nis ditën kështu dhe publikon pamjet (FOTO)

Tashmë temperaturat janë rritur e të gjithë u drejtohen plazheve apo pishinave për të kaluar disi të nxehtin por disa prej vipave e “teprojnë” me pamjet e tyre, në kuptimin e mirë të fjalës.

Kështu ka vepruar edhe Hueyda El Saied, e cila së fundmi është “arratisur” me të dashurin e saj drejt Santorinit.

Ajo ka publikuar një foto duke ngrënë në mgjes dhe me një peisazh përrallor pas saj.

Bukuroshja shfaqet në top formë e mesa duket po i shijon këto pushime me të dashurin e saj të ri.

 

View this post on Instagram

Καλημέρα – Kaliméra 😛

A post shared by Hueyda (@hueyda_e_s) on

/AlpeNews.al