AULONA MUSTA SHTATZËNË? Fatmës i shpëton dhe e thotë publikisht: Awww po presim… (FOTO) – AlpeGossip
AULONA MUSTA SHTATZËNË? Fatmës i shpëton dhe e thotë publikisht: Awww po presim… (FOTO)

AULONA MUSTA SHTATZËNË? Fatmës i shpëton dhe e thotë publikisht: Awww po presim… (FOTO)

Aulona Musta prej disa ditësh ndodhet në Paris me bashkëshortin dhe vajzën, Amara. Ky udhëtim ka qenë surprizë për vogëlushen e tyre e cila festoi ditëlindjen.

Nga Parisi, Aulona ka postuar një foto ku shfaqet me bashkëshortin dhe të dy duken shumë elegantë, sidomos moderatorja e cila është veshur si parisienne e vërtet.

Mirëpo fakti që çifti po i mban duart tek barku i Aulonës ka bërë që mikesha e saj, Fatma t’i komentojë: “Awww po presim bebe?”

“Buqi ti e di qe nuk duhet te besh komente te tilla”, ia kthen Aulona.

“Unë e thashë atë që thashë”, iu përgjigj Fatma ndërsa Aulona nuk i ktheu më përgjigje duke e lënë enigmë nëse nga ajo kemi vërtet një lajm të ëmbël apo ishte thjesht aludim i mikeshës së saj.