DITËLINDJET E 25 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Alicia Keys tek... (FOTO) - AlpeGossip
DITËLINDJET E 25 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Alicia Keys tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 25 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Alicia Keys tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 25 janar 2019:Ky vit do të jetë i rëndësishëm për ata që gjejnë partnerin e tyre të jetës, të cilët dëshirojnë të krijojnë një familje të re ose të kenë një fëmijë.

 

 

 

Viti do të jetë pozitiv për një shtatzëni të kërkuar ose të papritur apo lindjen e mikeshës apo të afërmes suaj. Fat i mirë për ata që kanë kërkuar prej kohësh për t’u bërë prindër.

Gjatë vitit ju do të jeni në gjendje të lidhni një kontratë ose marrëveshje të favorshme me karakter financiar. Ky vit do të sjellë përparim dhe sukses në jetën tuaj, por do të shmangni veprimet dhe vendimet emocionale dhe impulsive.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Alicia Keys, 37 (Këngëtare, tekstshkruese)

Xavi, 38 (Futbollist)

Robinho, 34 (Futbollist)

Dat Phan (Komedian amerian)

Pooh-Man, 47 (Reper)