PAS SHERRIT TË ENCËS DHE NOIZYT/ Oriola Marashi tallet keq me këngëtaren (FOTO) - AlpeGossip
PAS SHERRIT TË ENCËS DHE NOIZYT/ Oriola Marashi tallet keq me këngëtaren (FOTO)

PAS SHERRIT TË ENCËS DHE NOIZYT/ Oriola Marashi tallet keq me këngëtaren (FOTO)

Ka bërë bujë së fundmi sherri i Noizyt dhe Encës pas publikimit të këngës “Kujt po i han”. Ishte Noizy ai që e nisi duke publikuar foto të dy lopëve e duke krahasuar Encën dhe Don Phenom me to.
Më pas Enca iu kundërpërgjigj duke nxjerrë gishtin e mesit në posterin e tij.

Por përpos Noizyt, edhe Oriola ka reaguar pasi Enca ka publikuar këngën. “Intv.al” ka ruajtur postimin e modeles e cila kishte vendosur në Instastory emoji duke qeshur me lot, si një thumb ndaj Encës dhe duke mbështetur kështu mikun e saj Noizy.