NUK PRANON SHTATZËNINË/ Fansat kapin mat Elita Rudin (FOTO) - AlpeGossip
NUK PRANON SHTATZËNINË/ Fansat kapin mat Elita Rudin (FOTO)

NUK PRANON SHTATZËNINË/ Fansat kapin mat Elita Rudin (FOTO)

Elita Rudi dhe Gjiko kanë qenë një nga çiftet më të komentuar së fundmi me dasmën e tyre madhështore që mblodhi VIP-a të shumtë. Pak ditë pas dasmës çifti nisën muajin e mjaltit dhe po udhëtojnë nga njëri shtet në tjetrin.
Me postimet e fundit në Instagram Elita ka treguar se çifti ndodhen në Milano. Moderatorja ka postuar një foto nga makina mirëpo fansat e kanë kapur menjëherë një detaj.

Ata i shkruajnë Elitës ta heqë çantën të cilën po e mban për të mbuluar barkun pasi tani të gjithë e dinë që është shtatzënë. Mirëpo moderatorja nuk ka reaguar dhe mesa duket nuk ka dëshirë ende ta konfirmojë.