“For You” nga Rita Ora dhe Liam Payne, kënga më e dëgjuar në Britani – AlpeGossip
“For You” nga Rita Ora dhe Liam Payne, kënga më e dëgjuar në Britani

“For You” nga Rita Ora dhe Liam Payne, kënga më e dëgjuar në Britani

Kënga “For You” e cila ishte kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Freed” është kënga më e dëgjuar në radio në Britani.
Ky fakt e ka gëzuar shumë këngëtaren shqiptare Rita Ora e cila pret që kënga të vazhdojë suksesin e saj.
Kënga “For You” nga Rita Ora dhe Liam Payne ka më shumë se 100 milionë klikime në Spotify, si dhe ka mbi 140 milionë klikime në youtube.