PLANIFIKONTE TA FESTONTE NDRYSHE/ Anxhela Martini anulon gjithë planet dhe... (FOTO) - AlpeGossip
PLANIFIKONTE TA FESTONTE NDRYSHE/ Anxhela Martini anulon gjithë planet dhe… (FOTO)

PLANIFIKONTE TA FESTONTE NDRYSHE/ Anxhela Martini anulon gjithë planet dhe… (FOTO)

Angela Martini përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka njoftuar se ndërroi plan për festë.

“Ndryshim planesh në minutin e fundit! Do të kaloja Vitin e Ri në shtëpinë tiem të dytë në pizhame, duke pare televizor, sikurse në fëmijëri”, ka shkruar modelja.

Në këtë fotografi, ajo u shfaq e veshur me një fustan elegant, ndërsa nga lokacioni që i ka vendosur fotos, tregon se ka udhëtuar në Rumani.