NË DASHURI ME DIOR-in/ Aksesorët dhe veshjet që fiksuan jo vetëm Lori Hoxhën, por dhe ne… (FOTO) – AlpeGossip
NË DASHURI ME DIOR-in/ Aksesorët dhe veshjet që fiksuan jo vetëm Lori Hoxhën, por dhe ne… (FOTO)

NË DASHURI ME DIOR-in/ Aksesorët dhe veshjet që fiksuan jo vetëm Lori Hoxhën, por dhe ne… (FOTO)

Blogerja Lori Hoxha gjithmonë ka goditur me jetën luksoze që bën. Të shumta janë postimet ku shfaqet mes luksit në vende të ndryshme dhe me marka të ndryshme.

Ajo tërheq shumë vëmendje dhe më së shumti pëlqehet për stilin që ka. Por duhet thënë se rrobat e saj kushtojnë shumë.

Redaksia AlpeNews.al sjell për ju disa nga veshjet dhe aksesorët e markës së saj të preferuar Dior: