KONCERTI GJIGAND PO AFRON/ Martin Garrix i emocionuar para performancës në Prishtinë – AlpeGossip
KONCERTI GJIGAND PO AFRON/ Martin Garrix i emocionuar para performancës në Prishtinë

KONCERTI GJIGAND PO AFRON/ Martin Garrix i emocionuar para performancës në Prishtinë

DJ i mirënjohur holandez Martin Garrix është i emocionuar për koncertin që do të mbajë në Kosovë. Ylli i hitit “Animals” do të jetë njëri nga performuesit në festivalin e organizuar për ngritjen e imazhit të vendit, “Sunny Hill Festival”, që do të mbahet në 10 gusht. Nëpërmjet një videoje të publikuar në ‘Instagram’ nga faqja zyrtare e koncertit ai shprehet se mezi po e pret vizitën e tij në Prishtinë.

“Përshëndetje, jam shumë i emocionuar që do të vizitoj Prishtinën. Do të jetë e mrekullueshme dhe unë mezi po pres që t’ju shoh në “Sunny Hill Festival”,- thotë ai.

Krahas Dua Lipës dhe Martin Garrix do të jenë edhe emra të njohur të muzikës shqiptare si , Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri.