“O VAMPIRE, PO MBAJE NJË GJË PËR VETE”/ Kristi i kthehet keq Deas: Tani do filloj dhe unë… – AlpeGossip
“O VAMPIRE, PO MBAJE NJË GJË PËR VETE”/ Kristi i kthehet keq Deas: Tani do filloj dhe unë…

“O VAMPIRE, PO MBAJE NJË GJË PËR VETE”/ Kristi i kthehet keq Deas: Tani do filloj dhe unë…

Një ditë më parë në oborrin e shtëpisë më të njohur në Shqipëri kanë qenë duke biseduar Dea, Luizi dhe Kristi.

Teksa Dea po komentonte sjelljen e Luizit, ka qenë Kristi ai që i është kthyer duke i thënë vampirë.

Fjallët e tij fyese, Kristi i ka justifikuar duke thënë se mjaft është treguar çun i mirë.

Pjesë nga biseda:

Dea: Ti s’ke më amrë kundër meje sepse unë të kam përballuar në më të keqen tende

Kristi: O vampire, o vampirë po mbaj një gjë për prime mos i thuaj të gjitha

Luizi: Mos fillo me ofendime

Kristi: Jo more tani do filloj dhe unë e pash që ecin dhe tani do filloj dhe unë, pse çun i mirë unë i urtë.