“A NUK KE FRIKË SE TË SHKRIHET GJOKSI?” Gerta e “Big Brother” i kthehet ndjekëses (FOTO) – AlpeGossip
“A NUK KE FRIKË SE TË SHKRIHET GJOKSI?” Gerta e “Big Brother” i kthehet ndjekëses (FOTO)

“A NUK KE FRIKË SE TË SHKRIHET GJOKSI?” Gerta e “Big Brother” i kthehet ndjekëses (FOTO)

Që pas daljes nga reality show “Big Brother”, Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale. Pak kohë më parë ajo bëri operacion gjoksin dhe e tregoi hapur në Instagram.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto nga plazhi. Ajo ka pozuar me rrobabanjo, duke vënë në pah format trupore. Një ndër ndjekëset i ka shkruar: “A nuk frikësohesh se shkrihet gjoksi?”.

Ish-banorja e Big Brother nuk ia ka kursyer një përgjigje. “Nëse do isha injorante po do frikësohesha, por ja që s’jam”, ka replikuar ajo.