“MAMA ËSHTË E IMJA, APO JO?” Vetëm 3-vjeç por Kroi nuk e lë Albanin t’i afrohet Bieta Sulos (FOTO) – AlpeGossip
“MAMA ËSHTË E IMJA, APO JO?” Vetëm 3-vjeç por Kroi nuk e lë Albanin t’i afrohet Bieta Sulos (FOTO)

“MAMA ËSHTË E IMJA, APO JO?” Vetëm 3-vjeç por Kroi nuk e lë Albanin t’i afrohet Bieta Sulos (FOTO)

Moderatorja e njohur, Bieta Sulo ka publikuar në rrjete sociale disa foto pranë bashkëshortit, Alban Dudushi dhe djalit të tyre, Kroi.

Në fotot në fjalë, vogëlushi i është afruar Bietës duke e përqafuar dhe duke e puthur, sikur do “t’ia bëjë të qartë” të atit se mami i përket atij.

“Po t’i shohësh të gjitha fotot, e kupton edhe diçiturën e këtij postimi. Mama është e imja, apo jo?”, ka shkruar Bieta krahas fotove.