E PRISNIT/ Kjo është pyetja që e bezdis më tepër Miriam Canin – AlpeGossip
E PRISNIT/ Kjo është pyetja që e bezdis më tepër Miriam Canin

E PRISNIT/ Kjo është pyetja që e bezdis më tepër Miriam Canin

Këngëtarja Miriam Cani është padyshim një nga personazhet më të dashur dhe që shkakton mjaft interes në showbiz.
E ftuar në PopCulture ajo është pyetur se cila është pyetja që e acaron më shumë kur i bëhet. Ajo u shpreh pa hezitim që pyetja që nuk i pëlqen aspak është kur i thonë “nëse është xheloze për Albanin dhe fanset e tij” apo “a jeni ju xhelozë për njëri-tjetrin”. Miriami theksoi se këto gjëra janë adoleshenciale dhe i përkasin vetëm fillimeve të lidhjes. “Jam 33-vjeç tani, jam një mami nuk kam kohë për këto gjëra,”-u shpreh Miriami duke qeshur.

Çifti i njohur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë së bashku një vajzë me emrin Ameli