Lorik Cana instruktori më i mirë për Monikën/ Ja si e ka nisur ditën ajo (FOTO) – AlpeGossip
Lorik Cana instruktori më i mirë për Monikën/ Ja si e ka nisur ditën ajo (FOTO)

Lorik Cana instruktori më i mirë për Monikën/ Ja si e ka nisur ditën ajo (FOTO)

Të kesh partnerin sportist ka shumë pozitive, pasi të orienton më së miri sa i përket ushtrimeve të ndryshme për të mbajtur trupin në formë.
Një rast i tillë duket se janë edhe ish-kapiteni i Kombëtares sonë të Futbollit Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij italiane Monika.

Në një story në Instagram të publikuar nga Loriku shohim sesi ata e kanë nisur këtë të hëne me vrap tek Liqeni Artificial i Tiranës.

Përmes kësaj video Loriku ka treguar se është një instructor mjaft i mirë për partneren e tij. Çifti kanë së bashku një djalë, Bojkenin.